Домейнът е името на Вашия сайт, което онлайн потребителите изписват в браузъра, за да достигнат до самия сайт.
В зависимост от това в качеството си на какъв вид регистрант се явявате, приемаме следните видове идентификационни документи:
В статията обобщаваме ВСИЧ-КО, което трябва да знаете за запазването или регистрацията на домейн.
Перфектното пространство за вашите "нови" идеи. Идеален за всички видове уебсайтове, фокусирани върху иновации и свежи идеи;
Хостинг компаниите Ви предоставят сървърно място, където да разположите Вашият сайт, и метафорично казано той да го задвижи.
В зависимост от статута й, такива документи са удостоверения за актуално състояние, съдебно решение за регистрация, справка булстат и др.
За юридически лица трябва да се представят и съответните фирмени документи.
Договор за дружество или консорциум /оригинал или нотариално заверено копие/, от който да се виждат представляващите лица и името на дружеството/консорциума/, удостоверение за ЕИК (БУЛСТАТ), както и доказателство за правото за упражняване на свободна професия, ако такова се изисква от специален закон
Ако използваме метафори, домейна е като адрес на физически here обект.
Имейл адреси, които можете да настроите за себе си и за хората от вашата организация в домейна, което прави комуникациите ви да изглеждат по-официални.
Дееспособни лица, граждани на Република България, чужденци с право на постоянно пребиваване на територията на Република България или граждани на страна, член на ЕС
Регистрант – физическо или юридическо лице, на чието име се регистрира домейн.
Следете имейлите в пощенската си кутия, непосредствено след като поръчате каквато и да е услуга.
Домейнът ще е Ваша дигитална собственост, затова е добре да имате пълен контрол над управлението му, като го регистрирате на Ваше име.
Comments on “The Definitive Guide to регистрация на домейн”